Апостолівська територіальна громада стала учасницею навчальної програми "Кроки для команд з управління справами в ОМС"
Апостолівська територіальна громада стала учасницею навчальної програми "Кроки для команд з управління справами в ОМС"
опубліковано 07 лютого 2022 року о 09:13
Очолила команду від нашої громади керуюча справами виконкому міської ради Людмила Колєснікова.
Учасники нової навчальної програми від ULEAD – команди з 24 громад Дніпропетровської області, а саме команди управління справами в ОМС, які складаються з керуючої справами виконавчого комітету та осіб, які відповідають за ведення кадрової роботи, юридичний супровід та діловодство.
Разом учасники навчальної програми у рамках основного курсу:
отримають базові знання щодо стратегічного лідерства, управління персоналом, проходження служби в ОМС, організації діловодства, забезпечення відкритості та прозорості у діяльності ОМС, а також щодо підготовки питань і рішень на розгляд ради та її органів, ефективної взаємодії, беручи участь у серії із 6 (2 з яких дводенні) онлайн семінарах;
матимуть змогу попрактикувати навички у ході 2 онлайн воркшопів;
відвідають з онлайн навчальним візитом громади, де є успішні практики управління.
Протягом усієї навчальної програми, фахівці працюватимуть разом з колегами з інших громад, матимуть змогу обмінятися досвідом та практиками.