Довідник підприємств, установ та організацій

КОМУНАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

 

КЗ «Апостолівський  територіальний центр соціального  

обслуговування (надання соціальних послуг)»

вул.Набережна,18, м.Апостолове,53802

tercenter_ap@ukr.net


ГОНЧАР

Юрій  Володимирович

директор 

9-11-85

9-53-77

097-223-45-05


КЗ «Апостолівський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

вул. Визволення,38  м. Апостолове, 53802

apost_center@ukr.net

 

ЛЕПЕХА

Лариса Володимирівна

директор центру 

9-55-07

9-58-52

096-933-60-08



КЗ «Апостолівський центр соціально-психологічної реабілітації

 для дітей «Надія»

вул.Вокзальна,97, м. Апостолове, 53800

apostolovo-priut2017@ukr.net

 

ПРИЙМАК

Світлана Василівна

директор     

 

9-41-04

9-12-56

068-218-10-80

 

КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр «Шанс» Апостолівської міської ради»

вул. Олеся Гончара, 13, м. Апостолове, 53800

apost.irc@ukr.net

 

БАБІЧ

Світлана Анатоліївна

директор

 

 

 

068-143-83-90


Спеціалізоване комунальне підприємство «Добробут»


ПАВЛЮК

Сергій Іванович

dobrobut.ap@gmail.com

 начальник СКП"Добробут" 

 

 

067-941-11-71


 

ЗАКЛАДИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

 

ЛАРЧЕНКО

Микола Федорович

директор КНП "Апостолівський   центр первинної медико-санітарної допомоги"

office_acpmsd@ukr.net

9-65-30

096-773-63-41

 

 

 

 

ШТЕФАН

Геннадій Володимирович

в.о.головного лікаря

КП "Апостолівська ЦРЛ"  ДОР"

apostolmed@i.ua

9-65-01

067-286-75-75

 

 

 

 

ДОЦЕНКО

Світлана Вікторівна

завідуюча Апостолівською 

ЛА ЗПСМ

 

 

 

 

 

 

НОВІКОВ

Олександр Миколайович

завідуючий Запорізькою ЛА ЗПСМ

5-31-71

 

 

 

 

 

ЧУМАЧЕНКО

Григорій Іванович

завідуючий Кам'янською  ЛАЗПСМ 

5-12-27

 

 

 

 

 

РУДИК

Василь Васильович

завідуючий Михайлівською лікарською амбулаторією  ЗПСМ

5-36-72

 


ЗАКЛАДИ КУЛЬТУРИ
Бібліотечні   заклади

ЛИМАРЕНКО

Віра Єлисеївна

biblioteka.ap@yandex.ua

директор КЗК "Апостолівська  районна бібліотека"

9-52-70

 

 

067-103-28-96

 

МАРТУСЕНКО

Ганна Василівна

martusav@ukr.net

директор КЗК "Апостолівська  районна бібліотека для дітей"

9-16-59

097-357-35-29

ІСАКОВА

Тетяна Петрівна

В.о.завідуючої Українською сільською бібліотекою

 

098-355-59-41

МИТЯНІНА

Людмила Михайлівна

В.о.завідуючої  Володимирівською сільською бібліотекою

 

067-306-65-33

КУФТОВА

Валентина Олександрівна 

завідуюча  Кам’янською сільською бібліотекою

 

098-728-29-41

 

В.о.завідуючої  Новоіванівською сільською  бібліотекою

 

 

 

ДЕНИСЮК

Людмила Іванівна

В.о.завідуючої  Жовтокам’янською сільською  бібліотекою

 

 

097-838-61-14

КАРПЕНКО

Світлана Анатоліївна

В.о.завідуючої  Першотравенською сільською бібліотекою

 

066-614-09-75

ВОРОНЮК

Людмила Вікторівна

завідуюча  Запорізькою  сільською  бібліотекою

 

098-884-18-39

ЗАСУЛЬСЬКА 

Антоніна Михайлівна

Завідуюча    Михайлівською сільською бібліотекою

 

 

РЯБЕЦЬ

Галина Петрівна 

В.о.завідуючої    Михайло-Заводською сільською бібліотекою

 

098-651-41-73

САЄНКО 

Ольга Василівна

В.о.завідуючої  Широчанською сільською бібліотекою

 

097-603-18-74


 

Клубні  заклади

ШТЕФАН

Валентина Григорівна

 

в.о.директора КЗК «Апостолівський міський Будинок культури «Сучасник»

9-11-35

067-143-55-56

 

 

 

 

НЕВЕСЕЛА 

Світлана Володимирівна

в.о.завідувача Українського сільського клубу

 

 

068-008-75-48

 

 

 

 

 

ВИСОЦЬКИЙ 

Микола Петрович

в.о.директора Кам’янського сільського Будинку  культури

 

 

096-132-55-17

 

 

 

 

 

ЛОБАС

Діна Олександрівна

завідувач Жовтокам’янського сільського  клубу 

 

 

 

 

 

 

 

МОГІЛЬОВСЬКА Олена Миколаївна

в.о.завідувача Цемзаводського сільського клубу

 

 

098-793-33-48

 

 

 

 

 

РУСІНЧУК 

Анжела Анатоліївна

в.о.завідувача Першотравенського сільського клубу

 

 

066-229-34-32

 

 

 

 

 

КАРПОВА 

Людмила Миколаївна

в.о.директора Запорізького сільського Будинку культури

 

 

098-089-02-05

 

 

 

 

 

 

 

в.о.директора Михайлівського сільського Будинку  культури

 

 

 

 

 

 

 

 

СЕНИК 

Наталія Анатоліївна

в.о.завідувача Михайло-Заводського 

 сільського  клубу

 

 

097-977-15-56

 

ЛОПОШИНСЬКА Євгенія Володимирівна

в.о.завідувача Широчанського сільського клубу

 

 

098-308-14-77

 

 

 

 

 

СЕМЕНОВА 

Людмила Георгіївна

в.о.завідувача Катеринівського сільського клубу

 

 

098-576-78-64

 


ЗАГАЛЬНООСВІТНІ  НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

 

ВОВК

Ольга Євгенівна 

Опорний навчальний заклад «Апостолівська загальноосвітня школа   І-ІІІ ст. №1 Апостолівської міської ради Апостолівського району Дніпропетровської області»

apost.zsh1@ukr.net

9-77-22

096-818-16-44

КОЧЕРЕЖКО

Юрій Григорович

Апостолівська ЗШ № 3

apost.zh3@ukr.net

9-18-84

096-503-47-04

ЛАВРИНЕНКО 

Любов Миколаївна

Апостолівська ЗШ №4

school4apost@ukr.net

 

9-10-88

097-838-59-91

ВАСИЛЕНКО

Людмила Василівна

Володимирівська філія опорного навчального закладу «Апостолівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №1 Апостолівської міської ради Апостолівського району Дніпропетровської області»

wolodumurivka@ukr.net


5-56-28

097-311-76-76

 

КАМ’ЯНСЬКА

Алла Миколаївна

Запорізька ЗШ

zapschool@ukr.net

 

5-30-00

096-973-91-43

ГОШИНА

Неля Анатоліївна

Жовтокам’янська ЗШ 

showteschool@ukr.net

5-65-82

5-65-82

096-932-11-61

ЯДРЕННИКОВА

Валентна Миколаївна

Кам’янська  ЗШ 

kamshool@ukr.net

5-13-28

5-13-28

067-853-26-23

ДУСМАТОВ
Олег Маруфович

Михайлівська  ЗШ

schoolmuhailivka@ukr.net

 

5-37-29

097-486-67-24

 

КАЛЬЧЕНКО

Інна Миколаївна

Михайло-Заводська філія опорного навчального закладу «Апостолівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Апостолівської міської ради Апостолівського району Дніпропетровської області»

mzchool@ukr.net


5-15-59

067-420-78-08

ЛОБАНЬ 

Зоя Григорівна

 

Першотравенська  ЗШ

zapschool@ukr.net

5-88-91

 050-578-10-61

ВЧОРАШНІЙ 

Василь Володимирович

 

Українська ЗШ

ukrainskashkola@ukr.net

 

5-07-43

 067-150-84-21

ЛОПОШИНСЬКА

Оксана Василівна

 

Широчанський навчально-виховний комплекс

shirochaniped@ukr.net

 

5-97-40

 

КОЗАКОВА

Тетяна Миколаївна

 

Новоіванівська ЗШ

n.ivan_schkola@ukr.net

5-23-66

 

097-540-91-74

ТКАЧУК

Алла Іванівна

Апостолівська вечірня школа

school4apost@ukr.net

 

097-174-51-10

 


Позашкільні заклади

 

ОМЕЛЬЧЕНКО 

Олена Олексіївна

Апостолівський Будинок дитячої творчості

abdt@ukr.net

9-11-45

067-759-10-15

 

ЧЕРЕМПЕЙ 

Алла Іванівна 

директор КНЗ «Апостолівська школа естетичного виховання» 

musicalka49@gmail.com

9-62-70

096-909-30-36

 

Дошкільні навчальні заклади

 

КРАВЧИК

Олександра Григорівна

sadikmalyatko@ukr.net

завідуюча ДНЗ    (ясла-садок) «Малятко”

9-10-56

068-018-29-09

ДОНЧЕНКО

Віта Григорівна

strumochok_dnz@ukr.net

завідуюча ДНЗ    (ясла-садок) «Струмочок”

9-16-73

097-366-43-93

ТОКАР

Людмила Віталіївна

dnz-barvinok@ukr.net

завідуюча ДНЗ   (ясла-садок) «Барвінок”

9-13-56

097-627-70-68

ТИТАРЕНКО

Алла Володимирівна

titarenko-70@mail.ua

завідуюча ДНЗ «Веселка» 

с-ще Українка

 

068-008-75-47

ОНЕШКО

Наталія Юріївна

km.romachka@i.ua

завідуюча ДНЗ «Ромашка» с.Кам’янка

5-11-20

068-056-21-26

КЛІМОВА

Інна Григорівна

klimovainna80@ukr.net

завідуюча ДНЗ «Кульбабка» с.Запорізьке

5-32-05

096-509-22-74

ОВЧАРОВА

Алла Євгеніївна

allaov4arova29@i.ua

завідуюча ДНЗ «Казка» с.Перше Травня

5-86-15

098-582-81-03

066-519-52-09

БАРСУКОВА

Раїса Тимофіївна

barsukova_65@ukr.net

завідуюча ДНЗ «Калинка» с.Михайлівка

5-37-87

096-869-44-72

СЕРЕДА

Ірина Миколаївна

kapitoshkazhovte1989@ukr.net

завідуюча ДНЗ «Капітошка» 

с-ще Жовте

 

097-102-74-99


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux