ОКРУГ 1
ВД 120001 АЦППРК |
м.Апостолове – вул.Аеродромна, вул.Бабаєва, вул.Будівельників, вул.Визволення: 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65–81; вул.Волошкова, вул.Гагаріна: 41, 43–117; вул.Гетьмана Сагайдачного: 43, 45, 47, 49, 51–98; вул.Комарова, вул.Лебедина, вул.Мисливська, вул.Мічуріна, вул.Набережна: 1–1А, 3, 5, 7, 9, 11–11А, 13–13А, 15, 17–19, 21, 23, 25, 27, 29; вул.Нагірна, вул.Новоселів, вул.Озерна, вул.Осипенко, вул.Перемоги, вул.Прибрежна, вул.Робоча, вул.Степова, вул.територія комбінату промбудматеріалів, вул.територія Цегельного заводу, вул.Тімірязєва, вул.Трояндова, вул.Центральна: 146–146А, 148, 150, 152, 154, 156–181; вул.Чернишевського, вул.Шевченко: 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60–81; вул.8 Березня, пров.Веселий, пров.Вишневий, пров.Воронезький, пров.Квітневий |
ВД 120002 школа №3 |
м.Апостолове – вул.Визволення: 1–7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37А, 39, 41, 43–43А, 45, 47; вул.Голобородько, вул.Дмитра Яворницького, вул.Ентузіастів, вул.Єсеніна, вул.Калинова, вул.Каштанова, вул.Кільцева, вул.Кленова, вул.Кошового, вул.Леоніда Глібова, вул.Матросова, вул.Маяковського, вул.Медична, вул.Музична: 29–134; вул.Набережна: 2; вул.Незалежності, вул.Персикова, вул.Свободи, вул.Тениста, вул.Фартушного, вул.Фестивальна, вул.Центральна: 75, 77, 79–145, 147, 149, 151, 153, 155; вул.Чехова, вул.Шкільна: 4, 8, 10–94; вул.Яблунева, вул.Ярмаркова, пров.Армійський, пров.Березовий, пров.Валентини, пров.Верхній, пров.Весняний, пров.Мінський, пров.Північний, пров.Сонячний, пров.Ювілейний, пров.Ясний |
ВД 120006 школа №1 |
м.Апостолове – вул.Богдана Хмельницького, вул.Визволення: 40–40А, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 83–95; вул.Гагаріна: 1–40, 42; вул.Гетьмана Сагайдачного: 1–42, 44, 46, 48, 50; вул.Енергетична, вул.Київська: 1–1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13–13А, 15–15А, 17, 19, 21, 23; вул.Лесі Українки, вул.Лісна, вул.Ломоносова, вул.Пушкіна, вул.Ремзаводська, вул.Світанкова, вул.Світла, вул.Титова, вул.Тополина, вул.Шевченко: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20–39, 40А–41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59; пров.Нижній |
Спецдільниця ВД 120034 |
Комунальний заклад "Апостолівська центральна районна лікарня" Дніпропетровської обласної ради |
ОКРУГ 2
ВД 120003 БК «Сучасник» |
м.Апостолове – вул.Ветеранів, вул.Визволення: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24–26, 28, 30, 32, 34А, 37, 38; вул.Дружби, вул.Затишна, вул.Кашпурова: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40–40А, 42, 44, 46, 48, 50; вул.Криворізька, вул.Кухарєва, вул.Миру, вул.Музична: 1–28; вул.Набережна: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54–54А, 56, 58–58Б, 60–60Б, 62, 64, 66, 68–68А; вул.Нахімова: 2, 4, 5А–25; вул.Олеся Гончара: 13, 15, 17, 19, 21, 23А, 25, 27, 32А–46Б; вул.Першотравнева, вул.Покровська: 1–111, 113, 115, 117, 119, 121; вул.Соснова, вул.Толстого, вул.Центральна: 6, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57–74, 76, 78; вул.Шитова, вул.Шкільна: 1–3, 5–7, 9–9Б; вул.Шмідта, вул.Щаслива, пров.Васильковий, пров.Горіховий, пров.Дніпровський, пров.Крутий, пров.Олімпійський, пров.Осінній: 6–6Б, 8–14; пров.Сміливий, пров.Червоний, пров.Чумацький |
ВД 120004 школа №4 |
м.Апостолове – вул.Авангардна, вул.Барвінкова, вул.Вокзальна: 1–28, 30–30А, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92А, 98–104; вул.Гоголя, вул.Елеваторна, вул.Івана Франка, вул.Каманіна, вул.Кашпурова: 2, 4; вул.Квіткова, вул.Київська: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24–38; вул.Медова, вул.Набережна: 31–31Д, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47–47А, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69–93; вул.Нахімова: 1, 3, 5; вул.Олеся Гончара: 1–12Б, 14, 16, 18, 20, 22А, 24А–24Б, 26–26Б, 28–30А; вул.Остапа Вишні, вул.Рекордна: 1–110, 112, 114, 116–136; вул.Садиба РОСТ, вул.Садова, вул.Суворова, вул.Тиха, вул.Центральна: 2–5, 8–40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56; вул.Чкалова, вул.Шевченко: 1–3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19; пров.Осінній: 1–5, 7; пров.Спортивний |
ВД 120005 будинок науки і техніки |
м.Апостолове – вул.Вокзальна: 29, 31, 33–33А, 35, 37–37А, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67А, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91–91Б, 93–96, 106–126; вул.Горького, вул.Залізнична, вул.Казарма, вул.Казарма 36 км., вул.Казарма 365 км, вул.Казарма 368 км, вул.Казарма 370 км, вул.Казарма 38 км, вул.Казарма 40 км, вул.Казарма 47 км, вул.Кашпурова: 1, 3, 5, 7, 9–9Б, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39–39А, 41, 43, 45–45А, 47, 49, 51–69; вул.Козацька, вул.Локомотивна, вул.Лугова, вул.Нєкрасова, вул.Нова, вул.Олександра Довженка, вул.Пожарського, вул.Покровська: 112, 114–114А, 116, 118, 120, 122–136; вул.Рекордна: 111, 113, 115, 138–140; пров.Брянський, пров.Космонавтів, пров.Молодіжний, пров.Плодовий, пров.Тупий |
ВД 120007 сільський клуб |
с-ще Українка, с.Новомар’янівка |
ОКРУГ 3
ВД 120013 НВК |
с.Володимирівка, с.Сергіївка, с.Шевченко |
ВД 120016 школа |
с.Кам’янка |
ВД 120017 школа |
с-ще Жовте, с.Червона Колона |
ВД 120018 школа |
с.Новоіванівка, с.Слов’янка, с.Тарасо-Григорівка |
ВД 120025 школа |
с.Михайлівка |
ВД 12002 школа |
с.Михайло-Заводське |
ВД 120027 НВК |
с.Широчани, с.Катеринівка, |
ВД 120030 сільський клуб |
с.Перше Травня, с.Нова Січ, с.Новосеменівка |
ВД 120031 Будинок культури |
с.Запорізьке |