У середу, 19.06.2019, до клубу "Моє сонечко" завітала керівниця Українського жіночого фонду Олена Панченко, завдяки якому цей проект і втілено у життя. О. Панченко спілкувалася з керівниками проекту, молодими жінками та їх дітками, волонтерами, що брали участь у роботі клубу. Користуючись нагодою, Л.Воровко передала учасницям клубу у подарунок двотомник "Це зробила вона" та передала вітання від NDI, який теж є партнером проекту.
На завершення, учасники зустрічі висловили впевненість, що клуб працюватиме і далі, а молоді жінки розвиватимуть свій потенціал.
#АпостолівськаОТГ #АМБД #МоєСонечко #NDI #УЖФ



