Апостолівська міська рада
Криворізький район Дніпропетровська область
Проєкт рішень виконкому
від 21 червня 2022р.№ 122
Не прийнято
Про встановлення піклування над дитиною ХХХХХХ ХХХХХ ХХХХХХХ
Опубліковано 21 червня 2022

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», ст. 55,58,61,62,63 та  67 Цивільного кодексу України, ст. 243,244,247 та 249 Сімейного кодексу України, відповідно до пунктів 21, 22, 23 постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» (із змінами), розглянувши заяву ХХХХ ХХХХХ ХХХХ  від 21 червня 2022 року про призначення її піклувальником над дитиною ХХХХ ХХХХХ ХХХХ, ХХХ року народження, опрацювавши подані документи, служба у справах  дітей  виконавчого комітету міської ради встановила, що дана дитина є сиротою тому, що мати, ХХХХХХХ ХХХХХ ХХХХХХ  померла  (свідоцтво про смерть ХХХХ) та батько, ХХХХХ ХХХХХ ХХХХХХ  помер (свідоцтво про смерть ХХХХ).

 На даний час ХХХХХХХ ХХХХХ ХХХХХХ, ХХХ року народження, проживає в сім’ї майбутнього піклувальника. Власне житло та майно у дитини відсутнє. Претендент в піклувальники, ХХХХХХХ ХХХХХ ХХХХХХ , ХХХ року народження, є рідною бабусею, яка проживає за адресою: ХХХХХХХ область, ХХХХХХХХ район, м. ХХХХХХ,  вул. ХХХХХХ,  буд. ХХ. За місцем проживання характеризується позитивно, за станом здоров’я піклувальником бути може.

Враховуючи вищезазначене та в інтересах неповнолітньої дитини, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

 1. Встановити піклування над дитиною, ХХХХХХХ ХХХХХ ХХХХХХ ,  ХХХ року народження.

2. Призначити  ХХХХХХХ ХХХХХ ХХХХХХ, ХХХ року народження, піклувальником над ХХХХХХХ ХХХХХ ХХХХХХ, ХХХ року народження.

3. Місцем проживання ХХХХХХХ ХХХХХ ХХХХХХ,  ХХХ року народження, визначити за місцем проживання піклувальника: ХХХХХХХХХ  область, ХХХХХХХ район, м. ХХХХХ, вул. ХХХХХ, буд. ХХ.

4. Зобов’язати  ХХХХХХХ ХХХХХ ХХХХХХ  забезпечити підопічному належний рівень розумового та фізичного розвитку, навчання та виховання, необхідні побутові умови, захист її цивільних прав та інтересів, житлових прав.

5. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на службу у справах дітей виконкому міської ради, контроль - на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шкленську Н.
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux