Апостолівська міська рада
Криворізький район Дніпропетровська область
Проєкт рішень ради
від 05 березня 2019р.№ 83
Про визначення зберігача інвентаризаційних справ об’єктів нерухомого майна, розташованого на території Апостолівської міської ради Дніпропетровської області
Опубліковано 05 березня 2019

Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законами України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про доступ до публічної інформації», «Про інформацію», «Про звернення громадян», «Про захист персональних даних», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06.06.2018 № 484 «Деякі питання функціонування Державного реєстру речових прав на нерухоме майно», розпорядження Кабінету Міністрів України від 04.02.2013 № 47-р «Деякі питання належного функціонування системи органів державної реєстрації речових прав на нерухоме майно», Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна, затвердженої наказом Державного комітету архітектури та житлової політики України від 24.05.2001 № 127 із змінами, з метою забезпечення реалізації повноважень органів місцевого самоврядування щодо обліку об'єктів нерухомого майна, розташованих на території Апостолівської міської ради Дніпропетровської області, та вимог законодавства про надання інформації щодо цього майна міська рада ВИРІШИЛА:

1. Визначити зберігачем інвентаризаційних справ об’єктів нерухомого майна, розташованого на території Апостолівської міської ради Дніпропетровської області, виконавчий комітет Апостолівської міської ради (код ЄДРПОУ 40209395).

2. Повноваження у сфері зберігання інвентаризаційних справ об’єктів нерухомого майна, розташованого на території Апостолівської міської ради Дніпропетровської області, покласти на Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Апостолівської міської ради.

3. Зобов’язати Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Апостолівської міської ради під час виконання заходів зберігання та доступу до інвентаризаційних справ об’єктів нерухомого майна, розташованого на території Апостолівської міської ради Дніпропетровської області, керуватись Інструкцією про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна, затвердженою наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 26.07.2018 №186.

4.Доручити виконавчому комітету міської ради:

4.1. Звернутись до Дніпропетровської обласної ради щодо прийняття рішення про передачу від комунального підприємства «Апостолівське бюро технічної інвентаризації» зберігачу - виконавчому комітету Апостолівської міської ради наявних архівних справ, реєстрових книг та матеріалів технічної інвентаризації стосовно об’єктів нерухомості, розташованих на території Апостолівської міської ради Дніпропетровської області до 01.06.2019.

4.2. Розробити та винести на розгляд міської ради Порядок обліку, зберігання та доступу до інвентаризаційних справ, матеріалів технічної інвентаризації нерухомого майна, реєстрових книг та архівних справ на території Апостолівської міської ради Дніпропетровської області до 01.07.2019.

5. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради, контроль - на постійну комісію міської ради з питань містобудування, будівництва, агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони природи.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux