Апостолівська міська рада
Криворізький район Дніпропетровська область
Проєкт рішень ради
від 21 липня 2021р.№ 507
Про укладення договору оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, що розташована за адресою: вул. Визволення, б/н, м. Апостолове, Осі Н.В.
Опубліковано 21 липня 2021

Керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.7 Закону України «Про оренду землі», ст. 120 Земельного кодексу України та чинним земельним законодавством, розглянувши заяву Оси Наталії Валеріївни, яка мешкає за адресою: просп. Голосіївський, 58, м. Київ, про надання земельної ділянки в оренду загальною площею 0,0175 га, кадастровий номер 1220310100:03:003:0017, за адресою: вул. Визволення, б/н, м. Апостолове, враховуючи рекомендації та висновки постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, містобудування, будівництва та охорони природи, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати Осі Наталії Валеріївні земельну ділянку в оренду, на якій розміщений об’єкт нерухомого майна (будинок магазину продовольчих та непродовольчих товарів), згідно із Свідоцтвом про право власності, виданим Апостолівською районною державною адміністрацією на підставі розпорядження від 06.07.2007 № 335-р-07, за цільовим призначенням - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, загальною площею 0,0175 га, кадастровий номер 1220310100:03:003:0017, за адресою: вул. Визволення, б/н, м. Апостолове, строком на 5 (п’ять) років. Встановити розмір річної орендної плати за користування цієї земельною ділянкою: 9% (дев’ять) відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Розмір орендної плати може змінюватись з урахуванням прийнятого рішення Апостолівської міської ради про встановлення місцевих податків і зборів.

2.Доручити відділу правового забезпечення виконкому міської ради скласти договір оренди землі (п. 1 цього рішення) та після підписання сторонами провести контроль щодо його державної реєстрації відповідно до Закону.

3.Зобов’язати Осу Н.В.:

3.1. У місячний строк з моменту прийняття цього рішення укласти з міською радою в установленому порядку договір оренди землі, яка знаходиться за адресою: вул. Визволення, б/н, м. Апостолове, кадастровий номер земельної ділянки 1220310100:03:003:0017.

3.2. Провести державну реєстрацію прав за договором оренди землі відповідно до чинного законодавства.

3.3. Забезпечити:

3.3.1.Збереження та вільний доступ до мереж інженерних комунікацій, які проходять уздовж переданої території для проведення ремонтних і профілактичних робіт.

3.3.2. Збереження зелених насаджень, якщо такі наявні, на земельній ділянці протягом усього строку користування земельною ділянкою (п. 1 цього рішення). У разі неможливості збереження зелених насаджень оформити їх знесення відповідно до чинного законодавства.

3.4. Використовувати земельну ділянку за їх цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог чинного земельного законодавства України.

4. Початком виникнення права користування земельною ділянкою (п. 1 цього рішення) вважати дату державної реєстрації договору оренди земельної ділянки.

5. Відзначити, що:

5.1. Невиконання вимог пп. 4.1., 4.2. цього рішення з вини орендаря тягне за собою втрату чинності даного рішення в цілому.

5.2. Передача в суборенду земельної ділянки (п.1 цього рішення) забороняється.

5.3. Самоврядний контроль за належним використанням земельної ділянки (п.1 цього рішення) відповідно до її цільового призначення, умов цього рішення та вимог чинного земельного законодавства здійснюється міською радою.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, містобудування, будівництва та охорони природи (Скупейко А.)

Міський голова                                                                                        Андрій ОСА


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux