Апостолівська міська рада
Криворізький район Дніпропетровська область
Проєкт рішень ради
від 08 вересня 2020р.№ 721
Про оренду нежитлових приміщень
Опубліковано 08 вересня 2020

Керуючись статтями 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оренду державного та комунального майна», відповідно до Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483, до постанов Центральної виборчої комісії від 10.08.2020 № 172 «Про утворення та формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (крім міст в Автономній Республіці Крим), районних у місті Києві територіальних виборчих комісій», від 08.08.2020 № 164 «Про вимоги до приміщень виборчих комісій та приміщень для голосування, нормативи облаштування приміщень дільничних виборчих комісій і приміщень для голосування, перелік та норми забезпечення виборчих комісій транспортними засобами, засобами зв'язку, обладнанням, інвентарем, іншими матеріальними цінностями, види послуг і робіт, закупівля яких може здійснюватися окружними та територіальними виборчими комісіями за рахунок коштів Державного бюджету України, відповідного місцевого бюджету для організації підготовки і проведення відповідних виборів», з метою забезпечення належної організації та проведення у 2020 році місцевих виборів, реалізації положень Виборчого кодексу України щодо матеріально-технічного забезпечення виборчих комісій міська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити перелік нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади Апостолівської міської ради, які пропонуються до включення до переліку другого типу для передачі в оренду без аукціону виборчим комісіям для організації їх роботи, що додається.

2. Затвердити Примірний договір оренди нерухомого або іншого окремо визначеного майна, що належить до комунальної власності Апостолівської міської ради, яке передається виборчим комісіям для організації їх роботи, що додається.

3. Визначити балансоутримувачів орендодавцями за договорами оренди майна, зазначеними у п.2 цього рішення.

4. Доручити орендодавцям з додатку 1 Апостолівської міської ради:

4.1. Укладати з виборчими комісіями договори оренди майна та додаткові угоди до цих договорів на основі затвердженого цим рішенням Примірного договору оренди нерухомого або іншого окремо визначеного майна, що належить до комунальної власності Апостолівської міської ради, яке передається виборчим комісіям для організації їх роботи.

4.2. Затверджувати переліки комунального майна, яке пропонується для передачі в оренду без аукціону виборчим комісіям, у разі передачі в оренду іншого, крім нерухомого, окремо визначеного майна, за поданням балансоутримувача майна та відповідного органу управління балансоутримувача.

4.3. Визначати строк дії договору оренди майна на термін проведення місцевих виборів 2020 року.

5. Встановити, що:

5.1. Орендна плата за договорами оренди майна, зазначеними у п.1 цього рішення, становить 1 гривню на весь термін дії цих договорів оренди.

5.2. 100% орендної плати підлягає зарахуванню на рахунок орендодавця.

6. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на
першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Буко Д.В., контроль – на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності.

Додатки
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux