Апостолівська міська рада
Криворізький район Дніпропетровська область
Проект рішень
від 06 квітня 2021р.№ 278
VIII скликання
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної форми власності, кадастровий номер 1220386600:04:001:0164, з метою передачі в оренду ПВФ «Агроцентр» в особі генерального директора Карпенка М.М.
Опубліковано 06 квітня 2021

Керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 26, 56 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», статтями 12, 79-1, 83 Земельного кодексу України, враховуючи те, що право комунальної власності зареєстровано в установленому порядку (відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно від 31.12.2020 № 43449568) виконавчим комітетом Апостолівської міської ради, розглянувши заяву генерального директора Приватної виробничої фірми «Агроцентр» Карпенка Михайла Михайловича, зважаючи на фактичне розташування на земельній ділянці об’єкта нерухомого майна, враховуючи рекомендації та висновки постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, містобудування, будівництва та охорони природи, міська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності з кадастровим номером 1220386600:04:001:0164, площею 42,846 га з метою подальшої передачі в оренду Приватній виробничій фірмі «Агроцентр» орієнтовною площею - 1,0000 га.

2. Встановити, що на підставі частини четвертої статті 67 Закону України «Про землеустрій» фінансування робіт з розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки здійснюватиметься за рахунок осіб, зацікавлених в отриманні в приватну власність відповідної ділянки.

3. Зобов’язати Приватну виробничу фірму «Агроцентр» замовити у суб’єктів господарювання, що є розробниками документації із землеустрою, згідно з вимогами, передбаченими чинним законодавством, виготовлення технічної документації із землеустрою протягом 1 місяця з моменту прийняття рішення та після її погодження, відповідно до чинного законодавства, подати цю документацію на розгляд до міської ради протягом 1 року з дня прийняття рішення для прийняття відповідного рішення.

4. Встановити, що орендна плата сплачується з моменту винесення рішення відповідно до діючих ставок на підставі статті 206 Земельного кодексу України та статей 269,288 Податкового кодексу України.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, містобудування, будівництва та охорони природи (Скупейко А.).

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux