Апостолівська міська рада
Апостолівський район Дніпропетровська область
Проект рішень
від 26 червня 2020р.№ 587
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів, що розташована за адресою: вул.Вокзальна, б/н, м.Апостолове, Малому І.П.
Опубліковано 26 червня 2020

Розглянувши заяву Малого Ігоря Петровича, який мешкає за адресою: вул. Вокзальна, 1б/17, м.Апостолове, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів, що розташована за адресою: вул. Вокзальна, б/н, м. Апостолове, площею до 0,0030 га, керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», чинним земельним законодавством, міська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати Малому Ігорю Петровичу дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів, що розташована за адресою: вул. Вокзальна б/н, м. Апостолове, площею до 0,0030 га.

2. Зобов’язати Малого І.П. замовити у суб’єктів господарювання, що є розробниками документації із землеустрою, згідно з вимогами, передбаченими чинним законодавством, розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та після його погодження, відповідно до чинного законодавства, подати цей проект на розгляд до міської ради для прийняття відповідного рішення.

3. Встановити, що площа та конфігурація земельної ділянки визначаються під час складання проекту землеустрою щодо її відведення.

4. Відзначити, що:

4.1. У разі, якщо при складанні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки виникне невідповідність місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генерального плану міста та іншої містобудівної документації, схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних утворень, проектів землеустрою щодо впорядкування територій населених пунктів, затверджених в установленому порядку, то це рішення втрачає чинність.

4.2. Це рішення не дає право на освоєння території.

4.3. Строк дії цього рішення становить 1 (один) рік з моменту його прийняття.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудівництва, будівництва, агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони природи.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux