Апостолівська міська рада
Криворізький район Дніпропетровська область
Рішення ради
від 23 грудня 2020р.№ 79
4 сесія
VIII скликання
Прийнято
Про бюджет Апостолівської міської територіальної громади на 2021 рік (код бюджету 04501000000)
Опубліковано 24 грудня 2020

Керуючись Бюджетним кодексом України, на підставі пункту 23 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік», враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, міська рада В И Р І Ш И Л А:

1. Визначити на 2021 рік:

 • доходи бюджету міської територіальної громади у сумі 194 147 387 гривень, у тому числі доходи загального фонду бюджету міської територіальної громади – 190 847 649 гривень та доходи спеціального фонду бюджету міської територіальної громади – 3 299 738 гривень згідно з додатком 1 до цього рішення;
 • видатки бюджету міської територіальної громади у сумі 194 147 387 гривень, у тому числі видатки загального фонду бюджету міської територіальної громади – 190 847 649 гривень та видатки спеціального фонду бюджету міської територіальної громади –3 299 738 гривень;
 • оборотний залишок бюджетних коштів бюджету міської територіальної громади у розмірі 100 000 гривень, що становить 0,05 відсотків видатків загального фонду бюджету міської територіальної громади, визначених цим пунктом.

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів бюджету міської територіальної громади на 2021 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком 3 до цього рішення.

3. Затвердити на 2021 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 4 до цього рішення.

4. Затвердити розподіл витрат бюджету міської територіальної громади на реалізацію міських програм у сумі 19 546 706 гривень згідно з додатком 5 до цього рішення.

5. Установити, що у загальному фонді бюджету міської територіальної громади на 2021 рік до доходів належать надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України.

6. Установити, що джерелами формування спеціального фонду бюджету міської територіальної громади на 2021 рік:

1) у частині доходів є надходження, визначені статтею 691;

2) у частині фінансування є надходження, визначені пунктом 10 частини першої статті 71 Бюджетного кодексу України.

7. Визначити на 2021 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками бюджету міської територіальної громади видатки загального фонду на:

 • оплату праці працівників бюджетних установ;
 • нарахування на заробітну плату;
 • придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів;
 • забезпечення продуктами харчування;
 • оплату комунальних послуг та енергоносіїв;
 • соціальне забезпечення;
 • поточні трансферти місцевим бюджетам.

8. Відповідно до статті 16 Бюджетного кодексу України надати право фінансовому управлінню міської ради здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів бюджету міської територіальної громади на депозитах, з подальшим їх повернення до кінця бюджетного періоду, а також шляхом придбання державних цінних паперів.

9. Відповідно до статей 43, 73 Бюджетного кодексу України надати право фінансовому управлінню міської ради отримувати в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів бюджету міської територіальної громади, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

10. На виконання вимог наказу Міністерства фінансів України від 26 серпня 2014 року № 836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» головним розпорядникам коштів бюджету міської територіальної громади забезпечити:

1) затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням;

2) здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

3) доступність інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

 • здійснення публічного представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2021 року;
 • оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

4) у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання тощо.

11. Відповідно до статті 23 Бюджетного кодексу України надати право виконавчому комітетові міської ради в особі міського голови у процесі виконання бюджету міської територіальної громади протягом бюджетного року здійснювати за погодженням з постійною комісію міської ради з питань фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку з подальшим затвердженням на сесіях міської ради:

 • перерозподіл видатків за кодами програмної класифікації та кредитування місцевих бюджетів і обсягами міжбюджетних трансфертів у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів за загальним і спеціальним фондами бюджету міської територіальної громади, у тому числі переліку об’єктів, фінансування яких буде проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку, переліку міських програм, що фінансуються за рахунок коштів бюджету міської територіальної громади, переліку комунальних підприємств і установ, яким надається фінансова підтримка з бюджету міської територіальної громади;
 • врахування трансфертів з державного та інших бюджетів у доходній та видатковій частинах бюджету міської територіальної громади після прийняття відповідних рішень та нормативно-правових актів, визначення головного розпорядника за цими коштами;
 • передачу бюджетних призначень від одного головного розпорядника до іншого, якщо після прийняття рішення про бюджет міської територіальної громади відповідальність за виконання функцій або надання послуг, на які затверджено бюджетне призначення, переходить від одного розпорядника до іншого.

12. На виконання вимог частини четвертої статті 77 Бюджетного кодексу України головним розпорядникам коштів бюджету міської територіальної громади, розпорядникам нижчого рівня та одержувачам коштів забезпечити:

 • в першочерговому порядку потребу в коштах на: оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання та водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами;
 • укладення угод за кожним видом енергоносіїв у межах, встановлених головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання в натуральних одиницях відповідно до встановлених асигнувань;
 • особистий контроль за реалізацією заходів з енергозбереження у бюджетній сфері, у тому числі шляхом оснащення бюджетних установ і організацій сучасними приладами обліку газу, води, теплової та електричної енергії.

13. Установити, що це рішення набирає чинності з 01 січня 2021 року.

14. На виконання вимог частини другої статті 77 Бюджетного кодексу України надати право міському голові за погодженням з постійною комісією міської ради з питань фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку своїм розпорядженням внести зміни до цього рішення з метою приведення його у відповідність до Закону.

15. Додатки 1-5 до цього рішення є його невід'ємною частиною.

16. Міському голові забезпечити оприлюднення цього рішення в десятиденний строк з дня його прийняття відповідно до частини четвертої статті 28 Бюджетного кодексу України.

17. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (Децик Є.В.).

Міський голова                   А.П.ОСА

Додатки
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux