Звіт про роботу Апостолівської міської ради за 2019 рік
опубліковано 13 березня 2020 року о 16:00

Робота Апостолівської міської ради у 2019 році здійснювалася відповідно до плану роботи, затвердженого рішенням міської ради від 21.12.2018 № 1739-62/VII та спрямовувалася на розвиток основних засад місцевого самоврядування.

Відповідно до статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада на пленарних засіданнях приймає акти у вигляді рішень міської ради.

Усі сесії організовуються та проводяться відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи Апостолівської міської ради VII скликання.

У 2019 році було організовано і проведено п’ятнадцять пленарних засідань міської ради, з яких - 4 позачергових, проведення яких було пов’язано з необхідністю термінового розгляду та вирішення питань відповідно до Регламенту роботи Апостолівської міської ради VII скликання. Загалом на всіх пленарних засіданнях було прийнято 384 рішення, з яких 195, що стосуються земельних питань.

Найбільша кількість рішень, що розглядалися на пленарних засіданнях, стосувались земельних питань, фінансового характеру, житлово-комунальних питань та соціального захисту жителів нашої громади.

Важливим напрямком у роботі міської ради є прийняття міських програм. Протягом 2019 року неодноразово розглядались та вносились зміни до програм.

На пленарних засіданнях міської ради заслуховувалися звіти за 2018 рік: звіт міського голови про роботу Апостолівської міської ради та виконавчого комітету Апостолівської міської ради, про виконання міського бюджету, звіти голів постійних комісій міської ради, комунальних підприємств, звіт голови ветеранської організації Апостолівської міської ради. Щоквартально заслуховувались звіти по виконанню міського бюджету за 2019 рік.

На постійному контролі знаходяться питання реалізації покладених на Апостолівську міську раду повноважень у здійсненні державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності.

Слід відзначити депутатів, які на всіх 15 пленарних засіданнях були присутніми: Восьмак Т.Г., Кочережко, Петелько А.В., Сувид Л.І., на 14 засіданнях – Здор В.М., Ліштван Н.А., Лясковський Л.Я., Перевишин А.В., Сіваш Н.О., Штефан В.Г.

Відповідно до ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» в Апостолівській міській раді працює 6 постійних комісій ради, засідання яких скликаються у сесійний період. Значна робота з розгляду питань відбувається саме на засіданнях постійних комісій, на засіданнях яких розглядаються проекти рішень, звернення громадян, питання, подані відділами виконавчого комітету міської ради, з подальшим винесенням їх на розгляд пленарних засідань.

За 2019 рік було проведено 60 засідань постійних комісій міської ради. Комісії працювали ефективно, але не всі депутати відповідально ставились до участі в них.

Комісії готують відповідні рекомендації з усіх питань, які виносяться на розгляд сесії, здійснюють контроль за їх виконанням. Рекомендації комісій лягали в основу подальших рішень.

Найбільше у 2019 році засідань провела постійна комісія міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету, фінансів – 16.

Для ознайомлення проекти рішень попередньо оприлюднюються на офіційному сайті міської ради у відповідності до Закону України «Про доступ до публічної інформації», а також публікуються всі прийняті рішення з поіменним голосуванням за них. Таким чином, будь-який мешканець громади має змогу ознайомитися з проектами рішень, програм, положень, регуляторних актів та надати свої пропозиції чи зауваження.

Прийняті на пленарних засіданнях ради рішення своєчасно доводяться до виконавців, розміщуються на офіційному сайті. Всі документи ради відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» своєчасно оприлюднюються.

Як цього і вимагає Регламент, усі пленарні засідання міської ради та постійних комісій проводилися відкрито. Було забезпечено право кожного громадянина бути присутнім на засіданнях, чим активно користувалася ГО «Гільдія підприємців».

Підсумовуючи роботу міської ради за 2019 рік, можна відмітити, що вона була злагодженою. Пріоритетом завжди, навіть у суперечках та дебатах, ставали конструктивні рішення.

 Секретар міської ради відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та функціональних обов’язків відповідає за:

 • організацію підготовки сесій міської ради, питань, що вносяться на розгляд ради;
 • оприлюднення проектів та рішень ради відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», своєчасне доведення рішень міської ради до виконавців та населення;
 • координацію діяльності постійних комісій та інших комісій міської ради, надання їм доручень, сприяння організації виконання їх рекомендацій;
 • сприяння депутатам міської ради у здійсненні їх повноважень;
 • вирішення за дорученням міського голови інших питань, що пов’язані з діяльністю ради та її органів.

У разі відсутності міського голови секретар здійснює його повноваження.

Секретар міської ради є членом виконавчого комітету Апостолівської міської ради. На всіх засіданнях виконавчого комітету бере активну участь. Також входить до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчого апарату Апостолівської міської ради та конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурсних засадах виконавчого комітету Апостолівської міської ради.

Веде особистий прийом громадян, надає консультативну та практичну допомогу із різних питань.

Секретар міської ради                                      Л.І.СУВИД

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux