Персональний склад виконавчого комітету VII скликання
опубліковано 31 жовтня 2018 року о 09:36

Персональний склад виконавчого комітету VII скликання Апостолівської об’єднаної територіальної громади

№ п/п
Прізвище, ім’я 
по батькові 
Посада
1
Нігай Станіслав Карпович
Апостолівський міський голова
2
Буко Дмитро Валерійович
перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради
3
Копилова Галина Іванівна
заступник міського голови з фінансово-економічних питань - головний бухгалтер міської ради
4
Панкратова Світлана Василівна
заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради
5
Сувид Лариса Іванівна
секретар міської ради
6
Воровко Лариса Петрівна
керуюча справами виконавчого комітету міської ради
7
Дев’ятка Сергій Іванович
староста сіл Перше Травня, Нова Січ, Новосеменівки
8
Засульський Віталій Володимирович
староста сіл Широчани та Катеринівки
9
Кичук Світлана Миколаївна
староста сіл Кам’янки, Слов’янки, Новоіванівки, Тарасо-Григорівки
10
Козеренко Анна Сергіївна
староста селища Жовте та села Червона Колона
11
Кучер Тетяна Федорівна
староста сіл Володимирівки, Сергіївки, Шевченко
12
Момот Леонід Андрійович
староста села Михайлівки
13
Рилушко Валентина Іванівна
староста села Михайло-Заводське
14
Русінчук Сергій Михайлович
староста села Запорізького
15
Беницька Надія Юліанівна
приватний підприємець
16
Бойко Валентина Павлівна
заступник начальника – начальник Апостолівського відділення Криворізького відділення ОДПІ
17
Гошин Віктор Володимирович
старший гірничий майстер ПАТ «ХайдельбергЦемент» Жовтокам’янський кар’єр
18
Дяченко Віктор Михайлович
пенсіонер
19
Зуй Юрій Олегович
пенсіонер
20
Кононенко Олександр Миколайович
начальник станції Апостолове
21
Красавчикова Наталя Валеріївна
приватний підприємець
22
Лавриненко Любов Миколаївна
директор Апостолівської ЗШ № 4
23
Мазний Юрій Володимирович
начальник відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою виконкому міської ради
24
Мартусенко Ганна Василівна
директор Апостолівської міської бібліотеки для дітей
25
Міленін Віктор Валерійович
начальник відділу комунальної власності та земельних відносин виконкому міської ради
26
Осипенко Наталя Василівна
начальник фінансово-економічного відділу виконкому міської ради
27
Плєвіч Юрій Федорович
приватний підприємець
28
Світличний Олександр
Олександрович
директор приватного підприємства «Агростиль»
29
Солоха Олена Юріївна
Техпрацівник Українського сільського клубу
30
Тараненко Катерина Леонідівна
заступник головного лікаря КЗ «Апостолівська ЦРЛ «ДОР»
31
Феденічев Ігор Вікторович
начальник відділу містобудування та архітектури виконкому міської ради
32
Циховський Геннадій Олексійович
приватний підприємець
33
Яблоновський Владислав Юрійович
В.о. начальник КП «Апостоловеводоканал»

 





Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux