Закріплені за депутатами територіальні округи
опубліковано 02 грудня 2020 року о 16:37

ІНФОРМАЦІЯ

щодо закріплених територіальних округів Апостолівської міської територіальної об’єднаної громади за депутатами VIII скликання

Округ

Назва вулиць, провулків

ПІБ

депутата

1.

м.Апостолове

вул.Будівельників;

вул.Визволення: 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65–81;

вул.Набережна: 1–1А, 3, 5, 7, 9, 11–11А, 13–13А, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29;

вул.Гетьмана Сагайдачного: 43, 45, 47, 49, 51–98;

вул.Робоча;

вул.Територія комбінату промбудматеріалів;

вул.Територія цегельного заводу;

вул.Шевченка: 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60–81;

пров.Вишневий;

вул.Мічуріна;

вул.Трояндова;

вул.Перемоги;

вул.Волошкова;

вул.Прибрежна;

вул.8 Березня;

пров.Воронезький

МАНАЄНКОВА

Людмила Олександрівна

моб. тел.:

097-477-83-58

2.

м.Апостолове

вул.Центральна: 146, 148, 150, 152, 154, 156–181;

вул.Мисливська;

вул.Степова;

вул.Тімірязєва;

вул.Комарова;

вул.Нагірна;

вул.Гагаріна: 41, 43–117

ЧАБАНЕНКО

Тетяна Володимирівна

моб. тел.:

097-234-28-47

3.

м.Апостолове

вул.Аеродромна;

вул.Бабаєва;

вул.Озерна;

вул.Осипенко;

вул.Чернишевського;

вул.Новоселів;

пров.Веселий;

вул.Лебедина;

пров.Квітневий

вул.Гагаріна: 1-40, 42;

вул.Київська: 1-1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13-13А, 15-15А, 17, 19, 21, 23;

вул.Гетьмана Сагайдачного: 1-42, 44, 46, 48, 50;

вул.Титова;

вул.Шевченка: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20-39, 40А-41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59;

вул.Визволення: 40-40А, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 83-93

ПОПОВИЧ

Алла Омелянівна

моб. тел.:

098-034-69-94

4.

м.Апостолове

вул.Дмитра Яворницького;

вул.Визволення: 1–7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37А, 39, 41, 43–43А, 45, 47;

вул. Фестивальна;

вул.Гайдара;

пров.Ювілейний;

вул.Криворізька;

вул.Миру;

вул.Кухарєва;

вул.Соснова;

вул.Музична: 1–28;

вул.Дружби

МАЗУР

Сергій Олексійович

моб. тел.:

067-195-36-63

5.

м.Апостолове

вул.Кільцева;

вул.Музична: 29–134;

вул.Яблунева;

вул.Єсеніна;

вул.Шкільна: 4, 8, 10–94

вул.Ярмаркова;

вул.Кленова;

пров.Березовий;

вул.Кошового;

пров.Армійський;

вул.Фартушного;

вул.Центральна: 75, 77, 79–145, 147, 149, 151, 153, 155;

вул.Матросова;

вул.Набережна, 2

ІЛЬЇН

Валерій Олександрович

моб. тел.:

067-539-55-39

6.

м.Апостолове

вул.Калинова;

вул.Медична;

пров.Північний;

вул.Маяковського;

пров.Ясний;

пров.Сонячний;

вул.Чехова;

вул.Тениста;

вул.Каштанова;

вул.Голобородько;

вул.Ентузіастів;

вул.Незалежності;

вул.Персикова;

вул.Свободи;

пров.Валентини;

пров.Верхній;

пров.Весняний;

пров.Мінський

Комунальний заклад "Апостолівська центральна районна лікарня" Дніпропетровської обласної ради"

МАЗНИЙ

Володимир Юрійович

моб. тел.:

097-683-72-83

7.

м.Апостолове

вул.Покровська: 1–111, 113, 115, 117, 119, 121;

вул.Кашпурова: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40–40А, 42, 44, 46, 48, 50;

вул.Нахімова: 2, 4, 5А–25;

пров.Осінній: 6–6Б, 8–14;

пров.Дніпровський;

провул.Чумацький;

пров.Сміливий;

вул.Щаслива;

пров.Васильковий;

вул.Шмідта;

вул.Толстого;

вул.Шкільна: 1–3, 5–7, 9–9Б;

вул.Затишна;

вул.Визволення: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24–26, 28, 30, 32, 34А, 37, 38;

ГРЕБЕНЮК

Андрій Сергійович

моб. тел.:

073-325-20-25

8.

м.Апостолове

вул.Ветеранів;

вул.Шитова,;

вул.Першотравнева;

пров.Крутий;

пров.Червоний;

пров.Горіховий;

пров.Олімпійський

ПРОТАСОВ

Леонід Сергійович

моб. тел.:

067-582-36-39

9.

м.Апостолове

вул.Набережна: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54–54А, 56, 58–58Б, 60–60Б, 62, 64, 66, 68–68А;

вул.Олеся Гончара: 13, 15, 17, 19, 21, 23А, 25, 27, 32А–46Б;

вул.Центральна: 6, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57–74, 76, 78;

вул.Лесі Українки;

вул.Тополина;

пров.Нижній;

вул.Пушкіна;

вул.Енергетичн;

вул.Світанкова;

вул.Світла;

вул.Ремзаводська

СКУПЕЙКО

Андрій Михайлович моб. тел.:

096-768-88-19

10.

м.Апостолове

вул.Вокзальна: 1–28, 30–30А, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92А, 98–104;

пров.Спортивний;

вул.Чкалова;

вул.Гоголя;

вул.Остапа Вишні;

вул.Івана Франка

ПЄНЗЄВ

Олексій Юрійович

моб. тел.:

097-199-00-99

11.

м.Апостолове

вул.Кашпурова: 2, 4;

вул.Авангардна;

вул.Рекордна: 1–110, 112, 114, 116–136;

пров.Осінній: 1–5,7;

вул.Олеся Гончара: 1–12Б, 14, 16, 18, 20, 22А, 24А–24Б, 26–26Б, 28–30А

вул.Богдана Хмельницького;

вул.Ломоносова;

вул.Лісна

ДЕЦИК

Євгеній Валерійович

моб. тел.:

063-433-23-00

12.

м.Апостолове

вул.Центральна: 2–5, 8–40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56;

вул.Київська: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24–38;

вул.Квіткова;

вул.Набережна: 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47–47А, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69–93;

вул.Шевченка: 1–3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19;

вул.Медова

СТРАТІЙЧУК

Наталя Миколаївна

моб. тел.:

097-243-28-79

13.

м.Апостолове

вул.Нахімова: 1, 3, 5;

вул.Барвінкова;

вул.Садиба РОСТ;

вул.Садова;

вул.Суворова;

вул.Тиха;

вул.Елеваторна;

вул.Каманіна

вул.Локомотивна;

вул.Лугова;

вул.Пожарського

вул.Олександра Довженко

ЧИРЧЕНКО

Андрій Миколайович

моб. тел.:

096-502-84-17

14.

м.Апостолове

вул.Вокзальна: 29, 31, 33–33А, 35, 37–37А, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67А, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91–91Б, 93–96, 106–126;

вул.Казарма;

вул.Казарма 36 км.;

вул.Казарма 365 км.;

вул.Казарма 368 км;

вул.Казарма 370 км;

вул.Казарма 38 км;

вул.Казарма 40 км;

вул.Казарма 47 км;

вул.Кашпурова: 1, 3, 5, 7, 9–9Б, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39–39А, 41, 43, 45–45А, 47, 49, 51–69

ІГНАТЕНКО

Артем Сергійович

моб. тел.:

096-250-52-21

15.

м.Апостолове

вул.Горького;

вул.Покровська: 112, 114–114А, 116, 118, 120, 122–136;

вул.Залізнична;

вул.Козацька;

вул.Нова;

вул.Рекордна: 111, 113, 115, 138–140;

пров.Брянський, пров.Тупий

ДЖАББАРОВ

Самір Фіруддин-Огли

моб. тел.:

097-299-60-33

16.

м.Апостолове

вул.Нєкрасова;

вул.Олеся Гончара;

пров.Космонавтів;

пров.Молодіжний;

пров.Плодовий

ГОНЧАР

Юрій Володимирович

моб. тел.:

097-223-45-05

17.

с-ще Українка

с.Новомар’янівка

ГЛАДУН

Анатолій Васильович

моб. тел.:

068-008-75-49

18.

с.Володимирівка

с.Сергіївка

с.Шевченко

ІГНАТЕНКО

Артем Сергійович

моб. тел.:

096-250-52-21

19.

с.Перше Травня

с.Нова Січ,

с.Новосеменівка

ЩЕРБИНА

Сергій Олександрович

моб. тел.:

067-149-16-64

20.

с.Запорізьке

КАРПУШЕНКО

Анжела Володимирівна

моб. тел.:

097-418-48-38

21.

с.Кам’янка

ПАВЛЮК

Сергій Іванович

моб. тел.:

067-941-11-71

22.

с.Кам’янка

СЕМЕНАС

Олена Олександрівна

моб. тел.:

098-086-74-15

23.

с-ще Жовте

с.Червона Колона

ГОНЧАР

Юрій Володимирович

моб. тел.:

097-223-45-05

24.

с.Новоіванівка

с.Слов’янка

с.Тарасо-Григорівка

ПЄНЗЄВ

Юрій Борисович

моб. тел.:

067-635-54-63

25.

с.Михайлівка

ВИБРИК

Сергій Олександрович

моб. тел.:

096-824-20-17

26.

с.Михайлівка

СОЛОВЕЙ

Олег Володимирович

моб. тел.:

098-483-00-14

27.

с.Широчани

с.Катеринівка

БОЙКО

Юлія Валеріївна

моб. тел.:

096-784-92-49

28.

с.Михайло-Заводське

СОЛОВЕЙ

Олег Володимирович

моб. тел.:

098-483-00-14


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux