Депутати Апостолівської міської ради
опубліковано 01 квітня 2019 року о 14:02

Депутатський корпус Апостолівської міської ради

ПІБ

Партійність

Місце роботи

Мобільний

Балаж Олена Сергіївна

Позапартійна

Тимчасово не працює

0969688449

Бойко Віталій Олегович

ВО «Свобода»

ТОВ «Криворіжхарчоторг», технік-механік

0985084900

Вишняк Тетяна Анатоліївна

Член Партії ВО «Батьківщина»

Кам’янська ЗШ, вчитель

0962113604

Восьмак Тетяна Григорівна

Позапартійна

Апостолівська будинок дитячої творчості, заступник директора з господарського діяльності

0671065546

Гладун Анатолій Васильович

Позапартійний

ФОП

0680087549

Дерібо Тетяна Василівна

Позапартійна

Тимчасово не працює

0970066405

Магдалина Вікторія Григорівна

Позапартійна

В.о. голови ФГ «Вікторія»

0962644797

Дусматов Олег Маруфович

Член Партії ВО «Батьківщина»

Михайлівська ЗШ, директор

0969183674

Єгай Олена Сергіївна

Член радикальної партії Олега Ляшка

Апостолівська міська школа мистецтв, викладач

0985035366

Здор Валентин Михайлович

Позапартійний

Приватний підприємець

0678122320

Ліштван Наталя Анатоліївна

Член Партії ВО «Батьківщина»

Кам’янська ЗШ, діловод

0984339426

Кочережко Юрій Григорович

Член Партії ВО «Батьківщина»

Апостолівська ЗШ №3, директор

0965034704

Куменко Микола Михайлович

Член Партії ВО «Батьківщина»

КЗ «Апостолівська центральна районна лікарня ДОР», заступник головного лікаря

0961651435

Петелько Анатолій Васильович

ВО «Свобода»

Приватний підприємець

0980160551

Лясковський Леонід Якович

Член радикальної партії Олега Ляшка

Заступник директора, начальник відділу надання соціальних послуг в Апостолівському районі Нікопольського міжрайонного центру зайнятості

0673167986

Мазний Володимир Юрійович

Позапартійний

Криворізьке локомотивне ДЕПО, майстер

0994510199

Марченко Любов Василівна

Позапартійна

Приватна виробнича фірма «Агроцентр», головний економіст

0680087752

Міхно Леся Миколаївна

Позапартійна

Апостолівська районна рада, начальник відділу з питань комунальної власності

0679542279

Молошик Геннадій Степанович

Член ПП «БПП «Солідарність»

КСГ "Дніпро", заступник директора по виробництву

0967544560

Невдах Тамара Павлівна

Позапартійна

Виконавчий комітет Апостолівської міської ради, діловод

0983738077

Перевишин Антон Володимирович

Член ПП «Опозиційний блок»

Тимчасово не працює

0967689149

Пєнзєв Олексій Юрійович

Член ПП «Відродження»

КП «Апостолівське БТІ», спеціаліст

0971990099

Пирогов Дмитро Юрійович

Позапартійний

ВАТ ДТЕК «Дніпрообленерго», електромонтер

0689233722

Сеник Наталія Анатоліївна

Член ПП «БПП «Солідарність»

Сільський клуб с. Михайло-Заводського, завідуюча

0979771556

Сердюк Любов Степанівна

Член ПП «БПП «Солідарність»

ПАТ «Хелдербергцемент Україна», майстер контрольний

0675228471

Сібякін Андрій Михайлович

Позапартійний

Кам’янська сільська амбулаторія,завгосп

0675394456

Сіваш Надія Онисимівна

Позапартійна

Тимчасово не працює

0986195540

Слободзян Володимир Ілліч

Член ПП «БПП «Солідарність»

СП «Криворізька дистанція сигналізації та зв’язку РФ «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», старший електромеханік дільниці

0677154545

Стогній Павло Володимирович

Позапартійний

СОК «Базавлуцька Січ», голова

0674373449

Сувид Лариса Іванівна

Позапартійна

Апостолівська міська рада, секретар

0961166837

Христенко Андрій Володимирович

Позапартійний

одноосібник

0683575575

Шкленський Володимир Григорович

Позапартійний

ТОВ Агрофірма «Петрово», Заступник генерального директора

0675938399

Штефан Валентина Григорівна

Позапартійна

МБК «Сучасник», директор

0671435556

Штефан Геннадій Володимирович

Член радикальної партії Олега Ляшка

КЗК «Апостолівська ЦРЛ «ДОР», головний лікар

0672867575


ІНФОРМАЦІЯ

щодо закріплених територіальних округів Апостолівської міської територіальної об’єднаної громади за депутатами

Округ

Назва вулиць, провулків

ПІБ
депутата

01

м.Апостолове – вул.Будівельників, вул.Визволення: 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65–81; вул.Набережна: 1–1А, 3, 5, 7, 9, 11–11А, 13–13А, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; вул. Гетьмана Сагайдачного: 43, 45, 47, 49, 51–98; вул.Робоча, вул.територія комбінату промбудматеріалів, вул.територія Цегельного заводу, вул.Шевченко: 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60–81; пров.Вишневий,

Сіваш Н.О.

02

м.Апостолове – вул.Мічуріна, вул.Трояндова, вул.Перемоги, вул.Волошкова, вул.Прибрежна, вул.8 Березня, пров.Воронезький,

Єгай О.С.

03

м.Апостолове – вул.Центральна: 146, 148, 150, 152, 154, 156–181; вул.Мисливська, вул.Степова, вул.Тімірязєва, вул.Комарова, вул.Нагірна, вул.Гагаріна: 41, 43–117;

Лясковський Л. Я.

04

м.Апостолове – вул.Аеродромна, вул.Бабаєва, вул.Озерна, вул.Осипенко, вул.Чернишевського, вул.Новоселів, пров.Веселий, вул.Лебедина, пров.Квітневий

Штефан Г. В.

05

м.Апостолове – вул.Д.Яворницького, вул.Визволення: 1–7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37А, 39, 41, 43–43А, 45, 47; вул. Фестивальна, вул.Леоніда Глібова, пров.Ювілейний,

Ліштван Н,А.

06

м.Апостолове – вул.Кільцева, вул.Музична: 29–134; вул.Яблунева, вул.Єсеніна, вул.Шкільна: 4, 8, 10–94;

Куменко М.М.

07

м.Апостолове –вул.Ярмаркова, вул.Кленова, пров.Березовий, вул.Кошового, пров.Армійський, вул.Фартушного, вул.Центральна: 75, 77, 79–145, 147, 149, 151, 153, 155; вул.Матросова, вул.Набережна: 2;

Балаж О. С.

08

м.Апостолове – вул.Калинова, вул.Медична, пров.Північний, вул.Маяковського, пров.Ясний, пров.Сонячний, вул.Чехова, вул.Тениста, вул.Каштанова вул.Голобородько, вул.Ентузіастів, вул.Незалежності, вул.Персикова, вул.Свободи, пров.Валентини, пров.Верхній, пров.Весняний, пров.Мінський
Комунальний заклад "Апостолівська центральна районна лікарня" Дніпропетровської обласної ради"

Мазний В.Ю.

09

м.Апостолове – вул.Криворізька, вул.Миру, вул.Кухарєва, вул.Соснова, вул.Музична: 1–28; вул.Дружби,

Міхно Л.М.

10

м.Апостолове – вул.Покровська: 1–111, 113, 115, 117, 119, 121; вул.Кашпурова: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40–40А, 42, 44, 46, 48, 50; вул.Нахімова: 2, 4, 5А–25; пров.Осінній: 6–6Б, 8–14; пров.Дніпровський, пров. Чумацький, пров.Сміливий, вул.Щаслива, пров.Васильковий, вул.Шмідта, вул.Толстого, вул.Шкільна: 1–3, 5–7, 9–9Б; вул.Затишна, вул.Визволення: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24–26, 28, 30, 32, 34А, 37, 38;

Христенко А.В.

11

м.Апостолове – вул.Ветеранів, вул.Шитова, вул.Першотравнева, пров.Крутий, пров.Червоний, пров.Горіховий, пров.Олімпійський,

Кочережко Ю.Г.

12

м.Апостолове – вул.Набережна: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54–54А, 56, 58–58Б, 60–60Б, 62, 64, 66, 68–68А; вул.Олеся Гончара: 13, 15, 17, 19, 21, 23А, 25, 27, 32А–46Б; вул.Центральна: 6, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57–74, 76, 78;

Штефан В. Г.

13

м.Апостолове – вул.Вокзальна: 1–28, 30–30А, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92А, 98–104; пров.Спортивний, вул.Чкалова, вул.Гоголя, вул.Остапа Вишні, вул. Івана Франка,

Слободзян В.І.

14

м.Апостолове – вул.Кашпурова: 2, 4; вул.Авангардна, вул.Рекордна: 1–110, 112, 114, 116–136; пров.Осінній: 1–5, 7; вул.Олеся Гончара: 1–12Б, 14, 16, 18, 20, 22А, 24А–24Б, 26–26Б, 28–30А;

Пірогов Д.Ю.

15

м.Апостолове – вул.Центральна: 2–5, 8–40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56; м.Апостолове – вул.Київська: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24–38; вул.Квіткова, вул.Набережна: 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47–47А, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69–93; вул.Шевченко: 1–3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19; вул.Медова,

Здор В.М.

16

м.Апостолове – вул.Нахімова: 1, 3, 5; вул.Барвінкова, вул.Садиба РОСТ, вул.Садова, вул.Суворова, вул.Тиха, вул.Елеваторна, вул.Каманіна,

Молошик Г.С.

17

м.Апостолове – вул.Вокзальна: 29, 31, 33–33А, 35, 37–37А, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67А, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91–91Б, 93–96, 106–126; вул.Казарма, вул.Казарма 36 км., вул.Казарма 365 км., вул.Казарма 368 км, вул.Казарма 370 км, вул.Казарма 38 км, вул.Казарма 40 км, вул.Казарма 47 км, вул.Кашпурова: 1, 3, 5, 7, 9–9Б, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39–39А, 41, 43, 45–45А, 47, 49, 51–69;

Стогній П. В.

18

м.Апостолове – вул.Горького, вул.Покровська: 112, 114–114А, 116, 118, 120, 122–136; вул.Залізнична, вул.Козацька, вул.Нова, вул.Рекордна: 111, 113, 115, 138–140; пров.Брянський, пров.Тупий

Восьмак Т.Г

19

м.Апостолове – вул.Локомотивна, вул.Лугова, вул.Пожарського

Молошик Г.С.

19

м.Апостолове — вул.Нєкрасова, вул.Олександра Гончара, пров.Космонавтів,пров.Молодіжний, пров.Плодовий,

Восьмак Т.Г

20

м.Апостолове – вул.Богдана Хмельницького, вул.Ломоносова, вул.Лісна,

Перевишин А.В.

21

вул.Гагаріна: 1–40, 42; вул.Київська: 1–1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13–13А, 15–15А, 17, 19, 21, 23; вул.Гетьмана Сагайдачного: 1–42, 44, 46, 48, 50; вул.Титова, вул.Шевченко: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20–39, 40А–41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59; вул.Визволення: 40–40А, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 83–93;

Перевишин А.В.

22

м.Апостолове – вул.Лесі Українки, вул.Тополина, пров.Нижній, вул.Пушкіна, вул.Енергетична, вул.Світанкова, вул.Світла, вул.Ремзаводська,

Магдалина В.Г.

23

с-ще Українка, с.Новомар’янівка

Гладун А.В.

24

с.Володимирівка, с.Сергіївка, с.Шевченко

Невдах Т.П.

25

с.Перше Травня, с.Нова Січ, с.Новосеменівка

Петелько А.В.

26

с.Запорізьке

Дерібо Т.В.

27

с.Кам’янка

Сібякін А.М.

28

с.Кам’янка

Вишняк Т. А.

29

с-ще Жовте, с.Червона Колона

Сердюк Л.С.
Пєнзєв О.Ю.

30

с.Новоіванівка, с.Слов’янка, с.Тарасо-Григорівка

Шкленський В.Г.

31

с.Михайлівка

Дусматов О.М.

32

с.Михайлівка

Дусматов О.М.

33

с.Михайло-Заводське

Сенник Н.А.
Марченко Л.В.

34

с.Широчани, с.Катеринівка

Бойко В.О.