Проведення соціально - виховної та роз’яснювальної роботи із підобліковим засудженим заступником Апостолівського районного відділу філії ДУ «Центр пробації»
опубліковано 03 листопада 2020 року о 09:33

02 листопада 2020 року в Апостолівському районному відділі заступником начальника Апостолівського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» майором внутрішньої служби Сергієм Костенко, при дотриманні заходів безпеки, а саме: масочного режиму та дезінфекції рук, було проведено роз’яснювальну роботу із підобліковим засудженим, який з’явився на реєстрацію до відділу пробації.

Дана робота спрямована на ознайомлення з порядком та умовами відбування кримінального покарання та попередження скоєння нових злочинів та правопорушень.

Із засудженим була проведена роз’яснювальна бесіда стосовно обов’язків, покладених на нього, згідно вироку суду та відповідно до чинного законодавства. Останній попереджений, що в разі ухилення від виконання покладених на нього судом обов’язків, в порядку статті 78 ч.2 КК України іспитовий строк може бути скасовано. Також із підобліковим проведена бесіда на встановлення умов проживання, наявність місця роботи, стосунків у родині та суспільстві, матеріального становища, виявлення соціальних та побутових проблем. Йому роз’яснено, що дана інформація застосовується при складанні оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення, для виявлення криміногенних потреб та проведення в подальшому заходів, спрямованих на усунення наявних проблем в житті та поведінці засудженої особи. Останній був попереджений про кримінальну та адміністративну відповідальність за скоєння нових злочинів та правопорушень в період іспитового строку.

Засуджений взяв до уваги подану інформацію, запевнив що буде сумлінно виконувати вимоги вироку суду, повідомив що усвідомив наслідки своїх протиправних дій та має позитивні плани на майбутнє.

Надалі, заступником начальника відділу Сергій Костенко буде розроблений індивідуальний план роботи з засудженим підобліковим, із зазначенням заходів, спрямованих на подолання негативних факторів та вирішення проблемних питань.

Сергій Гулковський,

начальник Апостолівського районного відділу філії Державної установи «Центр Пробації» у Дніпропетровській області

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux