Перевірте свої персональні дані у Державному реєстрі виборців!
опубліковано 14 лютого 2019 року о 14:09

Шановні жителі Апостолівського району, перевірте свої персональні дані у Державному реєстрі виборців!

З метою виготовлення якісних списків виборців Центральна виборча комісія надала вам можливість перевірити себе у Державному реєстрі виборців, не виходячи з дому. Для цього на офіційному сайті ЦВК в розділі “Державний реєстр виборців” є закладка “ Кабінет виборця”. Зайдіть в нього, перейдіть в розділ “Перевірка включення” і внесіть обов’язкову для заповнення поля інформацію. Через деякий час ви отримаєте відповідь на вказану вами електронну адресу. Зверніть увагу, якщо Ви внесете в запит спотворені дані або дані будуть внесені не українською мовою, то Вас не буде знайдено в базі Державного реєстру виборців.

Не залишайте перевірку на останній день, якщо є сумніви — звертайтеся зараз!

Звертаючись до нас, ви не витратите багато часу, але будете впевнені, що у день голосування ніщо не завадить вам проголосувати за обраного вами кандидата!

Якщо у вас немає доступу до інтернету, зверніться із паспортом до відділу ведення Державного реєстру виборців у зручний для Вас час, за нижче вказаною адресою.

Особливо це стосується виборців:

 • які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в
 • своїх персональних даних або взагалі були відсутні у списках;
 • які змінили місце реєстрації;
 • які змінили прізвище;
 • яким виповнилося 18 років;
 • колишніх військовослужбовців строкової служби;
 • які повернулися з місць позбавлення волі;
 • які прибули із закордону і знялись з обліку в МЗС;
 • рідні, яких померли в межах України або за кордоном.  

Уточнити свої персональні дані, та персональні дані своїх рідних виборці можуть за адресою: м.Апостолове, вул. Набережна,18, каб.2, І поверх, праве крило Апостолівської райдержадміністрації.

Телефон для довідок 9-13-53.

При собі необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України, у разі зміни прізвища – документ, що підтверджує ці зміни, у разі смерті рідних – копію свідоцтва про смерть.

Не упустіть нагоду перевірити свої персональні дані і скористатися своїм конституційним правом голосу.

У день голосування, відсутні у списку виборці, не зможуть скористатися своїм виборчим правом.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації

І.М. МІЛЕНІНА

 

До уваги виборців!

ТИМЧАСОВА ЗМІНА МІСЦЯ ГОЛОСУВАННЯ.

Постановою Центральної виборчої комісії № 893 від 13 вересня 2012 року встановлено порядок тимчасової зміни місця голосування (ТЗМГ) виборця без зміни його виборчої адреси.      

Виборцям, які захочуть голосувати на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року, але будуть знаходитись у іншому місці, ніж зареєстрована виборча адреса і не зможуть проголосувати на виборчій дільниці, до якої відноситься зареєстрована виборча адреса виборця (реєстрація що записана у паспорті), за бажанням можуть тимчасово змінити своє місце голосування без зміни зареєстрованої виборчої адреси.        

Для тимчасової зміни місця голосування виборцям необхідно звернутись з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де буде перебувати (проживати) виборець у день виборів. При собі потрібно мати паспорт та документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування. Без документів, які підтверджують необхідність ТЗМГ, виборцю буде відмовлено у задоволенні заяви.

Члени виборчих комісій, які в день виборів будуть працювати за адресою, відмінною від зареєстрованого місця проживання, подають заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси до якої додають копію посвідчення чинного члена ДВК (пред’являється оригінал) або копію рішення про утворення/зміни в складі ДВК.

Інші виборці подають заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси, документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. У разі, якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються працівникам органу ведення Реєстру для перевірки вірності цих копій.

Заява уже приймається відділом ведення Реєстру, та буде прийматися до 25 березня 2019 року . При поданні заяви громадянин пред’являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України - паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України).

Заява розглядається відділом ведення Державного реєстру виборців невідкладно. Якщо за результатом розгляду заяви встановлено її обгрунтованість та наявність підтверджуючих документів, заявник включений до Реєстру, має зареєстровану виборчу адресу і має право голосу на виборах, керівник відділу видає наказ про тимчасову зміну місця голосування виборця. Після цього виборцю видається посвідчення встановленої форми, яке підписується керівником відділу та засвідчується печаткою.

Тимчасова зміна місця голосування забезпечує включення виборця до списку виборців тільки на одній виборчій дільниці.

У разі відкликання виборцем заяви, на підставі якої було тимчасово змінено місце голосування, однак не пізніше ніж за п’ять днів до дня голосування, керівник видає наказ про відміну попередньої дії. При цьому посвідчення, що підтверджує таку зміну підлягає поверненню до відділу, який його видав.

ВАЖЛИВО: 

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, межі та перелік яких визначаються Президентом України у порядку, передбаченому Законом України "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях", можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

Перевірити наявність себе у попередніх списках виборців, виборці зможуть уже з 23 березня 2019 року, які повинні будуть знаходитись для загального ознайомлення у приміщенні дільничної виборчої комісії.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації

І.М. МІЛЕНІНА

 

Тимчасова нездатність пересуватись самостійно

1. Виборець, який тимчасово нездатний пересуватися самостійно і має бажання проголосувати за місцем свого перебування, поштою або через інших осіб не пізніше 20 години останньої п’ятниці перед днем виборів (днем повторного голосування) подає до дільничної виборчої комісії виборчої дільниці, на якій він включений до списку виборців, власноручно написану заяву з проханням забезпечити йому голосування за місцем його перебування із зазначенням такого місця. Заява викладається в довільній формі.

До заяви додається довідка медичної установи про стан здоров’я виборця, яка засвідчує факт його тимчасової нездатності пересуватися самостійно.

2. Заява виборця реєструється дільничною виборчою комісією в журналі реєстрації документів, заяв і скарг у виборчій комісії, де зазначаються день і час її надходження, прізвище, ім’я, по батькові, адреса місця проживання (місця перебування) виборця на час проведення виборів Президента України, номер його телефону (за наявності).

3. Члени дільничної виборчої комісії зобов’язані перевірити факт тимчасової нездатності виборця самостійно пересуватися за станом здоров’я.

Для здійснення такої перевірки рішенням дільничної виборчої комісії визначаються не менше трьох членів комісії.

4. Перевірка факту тимчасової нездатності виборця самостійно пересуватися спрямовується на встановлення факту написання виборцем заяви про надання йому можливості голосувати за місцем свого перебування та факту видачі медичною установою довідки про неможливість виборця самостійно пересуватися у зв’язку зі станом здоров’я.

Таку перевірку, не порушуючи прав та свобод виборця, проводять визначені для цього члени дільничної виборчої комісії шляхом:

 • особистого відвідування виборця за адресою, зазначеною ним у заяві;
 • опитування такого виборця за вказаним ним номером телефону;
 • звернення до відповідної медичної установи із запитом про підтвердження достовірності виданої довідки чи уточнення отриманих відомостей тощо.

5. Перевірка факту тимчасової нездатності виборця пересуватися самостійно здійснюється до прийняття дільничною виборчою комісією рішення про включення виборця до витягу із списку виборців для голосування за місцем перебування виборців, не здатних пересуватися самостійно, на засіданні цієї комісії (не пізніше 24 години останньої суботи перед днем виборів (днем повторного голосування).

Відомості, отримані за результатами такої перевірки, вносяться дільничною виборчою комісією до журналу реєстрації документів, заяв і скарг у виборчій комісії навпроти відомостей про заяву виборця, щодо якого здійснювалася перевірка.

6. Результат проведеної відповідно до пункту 4 цього Роз’яснення перевірки факту тимчасової нездатності виборця пересуватися самостійно береться до уваги дільничною виборчою комісією при прийнятті рішення щодо включення виборця, від якого надійшла заява про надання йому можливості голосувати за місцем свого перебування, до витягу із списку виборців для голосування за місцем перебування виборців, не здатних пересуватися самостійно.

У разі непідтвердження факту тимчасової нездатності виборця пересуватися самостійно дільнична виборча комісія приймає рішення щодо відмови у наданні такому виборцю можливості голосувати за місцем перебування.

Начальник відділу ведення  Державного реєстру виборців  апарату райдержадміністрації

І.М. МІЛЕНІНА

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux