Конкурс на зайняття вакантної посади
опубліковано 03 серпня 2021 року о 10:46

Оголошення

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади директора комунального підприємства «Апостолівська міська лікарня» Апостолівської міської ради».

Правові підстави проведення конкурсу: Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров'я» від 19.11.1992 № 2801-XII (зі змінами), постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров'я».

Найменування підприємства: Комунальне підприємство «Апостолівська міська лікарня» Апостолівської міської ради».

Скорочене найменування українською мовою: КП «Апостолівська МЛ» АМР».

Юридичне та фактичне місцезнаходження: вул. Медична, 63, м. Апостолове, Криворізький район, Дніпропетровська область, 53800, Україна.

Основні напрями діяльності: Основною метою діяльності є забезпечення медичного обслуговування населення через надання йому медичних послуг у порядку та обсязі, встановлених законодавством України.

Статут Комунального підприємства «Апостолівська міська лікарня» Апостолівської міської ради» затверджено рішенням сесії міської ради від 05.04.2021 р. № 238-10/VIIІ (Статут додається).

Структура підприємства:

 • Адміністративно-управлінські підрозділи
 • Допоміжні підрозділи, у тому числі господарчі.
 • Лікувально-профілактичні підрозділи.

Кошторисні призначення для фінансового забезпечення діяльності закладу (Додаток 2).

Умови оплати праці керівника Підприємства із зазначенням істотних умов контрактуУмови оплати праці визначаються відповідно до контракту з керівником комунального Підприємства охорони здоров'я та не можуть бути меншими, ніж передбачено законодавством. Типова форма контракту затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 р. № 792. За рішенням органу управління можуть встановлюватися надбавки та доплати відповідно до вимог чинного законодавства України.

Вимоги до претендента:

Вища освіта ІІ рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування», або «Право», або «Соціальні та поведінкові науки», або «Гуманітарні науки», або «Охорона здоров'я» та спеціалізацією «Організація і управління охороною здоров'я». Стаж роботи за основною спеціальністю не менше 5 років.

Повинен знати: Конституцію України, закони, постанови, укази, розпорядження, рішення та інші нормативно-правові акти органів державної влади і місцевого самоврядування, які регулюють порядок діяльності закладу охорони здоров'я; профіль, спеціалізацію й особливості структури закладу охорони здоров'я; податкове та екологічне законодавство; перспективи, вітчизняні і світові тенденції технологічного, технічного, економічного і соціального розвитку галузі і закладу охорони здоров'я; можливості ефективного використання виробничих потужностей, наявних технологічних процесів, їх реструктуризації або заміни; кадрові ресурси закладу охорони здоров'я; порядок розроблення і затвердження бізнес-планів, фінансових планів (у разі необхідності) та програм виробничо-господарської діяльності; ринкові методи господарювання та управління; кон'юнктуру ринку; порядок укладення і виконання господарських та фінансових договорів, галузевих тарифних угод, колективних договорів та регулювання соціально-трудових відносин; вітчизняні і зарубіжні досягнення науки та технології у відповідній галузі виробництва і досвід завоювання позицій на світових та регіональних ринках продукції; основи економіки, менеджменту, маркетингу, організацію виробництва, праці та управління; етику ділового спілкування та ведення переговорів; трудове законодавство, технології інформаційного забезпечення управління, форми та методи роботи із засобами масової інформації; правила ділового етикету; сучасні засоби комунікацій та зв'язку; сучасну наукову літературу та науково-практичну періодику за фахом; методику визначення потреби в лікарських засобах, медичних виробах, обладнанні; специфіку менеджменту і маркетингу в галузі охорони здоров'я.

Вимоги до конкурсної пропозиції:

Конкурсна пропозиція може містити презентацію себе, як майбутнього керівника та особистості, а також проект плану розвитку господарської та фінансово-економічної діяльності Підприємства на середньострокову перспективу (три – п`ять років), в якому передбачаються:

 • план реформування Підприємства протягом одного року;
 • заходи з виконання завдань Підприємства і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників Підприємства, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;
 • пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку Підприємства;
 • пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності Підприємства.
 • власне бачення мети, цінностей та завдань Підприємства, кроки по створенню ефективного Підприємства;
 • розвиток кадрового потенціалу та підвищення професійного рівня працівників Підприємства.

Перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі:

1. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за встановленою формою (додається);

2. Копія паспорта громадянина України;

3. Резюме у довільній формі;

4. Автобіографія;

5. Копія (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційна категорія, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника підприємства охорони здоров'я, а також копія трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6. Згода на обробку персональних даних за встановленою формою (додається);

7. Конкурсна пропозиція (презентація, створена за допомогою програми PowerPoint) обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

Примітка: конкурсна пропозиція в електронному вигляді надається учасником конкурсу безпосередньо на засіданні Конкурсної комісії по заслуховуванню Конкурсних пропозицій.

8. Довідка МВС про відсутність судимості;

9. Медичні довідки про стан здоров'я щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров'я за формами, затвердженими МОЗ;

10. Попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за встановленою формою (додається);

11. Заява про відсутність у діях особи конфлікту інтересів за встановленою формою (додається);

12. Підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).Документи, окрім заяви про участь у конкурсі, подаються до виконкому Апостолівської міської ради в запечатаному вигляді, із вказанням у графі отримувача – Голові конкурсної комісії, заступникові міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - Наталі Шкленській.

Дата початку приймання документів для участі у конкурсі: з 03.08.2021 року.

Кінцевий строк приймання документів для участі у конкурсі: по 02.09.2021 року.

Адреса приймання документів для участі в конкурсі:

53800, м.Апостолове, вул. Центральна, 65, приміщення адміністративної будівлі виконавчого комітету Апостолівської міської ради.

Суттєво: У випадку надіслання заяви із документами поштою, у графі отримувача необхідно зазначити: «Кому: Голові конкурсної комісії, заступникові міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - Наталі Шкленській».

Дата проведення конкурсу:

03.09.2021 року о 13.00 год. - засідання конкурсної комісії щодо розгляду заяв претендентів і доданих до них документів.

07.09.2021 року о 13.00 год. - засідання конкурсної комісії із заслуховування конкурсних пропозицій учасників конкурсу, проведення з ними співбесіди та визначення переможця конкурсу.

Місце проведення конкурсу та адреса: 53800, м.Апостолове, вул. Центральна, 65, приміщення адміністративної будівлі виконавчого комітету Апостолівської міської ради Номер телефону та адреса електронної пошти для довідок:

0965453330 Наталя Григорівна Шкленська, 0671913984 Алла Олександрівна Аленіна

е-mаіl: info@apost.otg.dp.gov.ua

Додаток 2 кошторисні призначення.docx

Заява про відсутність конфлікту інтересів.docx

Додаток 1 Статут.docx

Заява претендента.docx

Згода на обробку персональних даних.docx

Попередження про обмеження.docx

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux