Інтегрування різних видів мистецтва для естетичного розвитку та виховання особистості дошкільника
опубліковано 16 листопада 2018 року о 13:42

15 листопада 2018 року в дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Малятко» Апостолівської міської ради відбувся семінар для завідувачів та музичних керівників ДНЗ Апостолівської територіальної громади на тему: «ІНТЕГРУВАННЯ РІЗНИХ ВИДІВ МИСТЕЦТВА ДЛЯ ЕСТЕТИЧНОГО РОЗВИТКУ ТА ВИХОВАННЯ ОСОБИСТОСТІ ДОШКІЛЬНИКА».

 Це сприяло підвищенню фахового рівня, професійної компетентності педагогів з даної проблеми та розширило знання щодо використання ефективних підходів до формування естетичних смаків дітей дошкільного віку. Надана змога педагогам різнобічно та поглиблено розглянути напрямки організації роботи з дітьми з даного питання, розвитку професійної майстерності, підсилення професійної мотивації. Корисний досвід та позитивні емоції були невід'ємною частиною заходу.

Відкрила семінар завідувач ДНЗ «Малятко» Кравчик Олександра Григорівна, яка наголосила, що розвиток творчої особистості дитини в умовах ДНЗ можливий завдяки створенню розвиваючого середовища, забезпеченні умов для розвитку дитячої самостійності, готовності педагога в ініціативній інноваційній творчій діяльності.

Під час семінару-практикуму були розкриті тенденції сучасного музичного розвитку дошкільнят засобами інноваційних технологій. Присутні на семінарі музичні керівники мали змогу ознайомитися з досвідом роботи музичних керівників Сидорчук Тетяни Павлівни, Дамшук Олени Вячеславівни.

Учасники семінару мали змогу переглянути презентацію – звіт на тему: «Сучасні підходи до естетичного розвитку та виховання дошкільнят» , яку підготувала музичний керівник Дамшук Олена В’ячеславівна.

Музична розвага «Бал в осінньому королівстві» викликала у дітей радість та естетичні переживання, створила радісну атмосферу, яка сприяє формуванню у дітей позитивних емоцій, без який неможливе повноцінне формування та розвиток дитячої особистості.

Майстер – клас вихователя старшої групи «Капітошка» Баженової Юлії Дмитрівни «Особливості використання лепбуку в роботі з дітьми дошкільного віку» застосування інтерактивної папки на заняттях та в повсякденному житті дошкільнят.

Учасники семінару мали змогу відвідати інтегроване заняття у молодшій групі «Мандрівка з казковою Феєю», яке провела вихователь Нагірна Катерина Петрівна. На занятті діти вивчали та застосували на практиці техніки нетрадиційного малювання, розповідали вірші про осінь, розгадували загадки.

Музичні керівники дошкільних закладів громади взяли активну участь в обговоренні теми семінару, а також охоче поділились власним досвідом щодо розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux