Бюджет 2018
опубліковано 29 жовтня 2018 року о 14:26

АПОСТОЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

42 сесія VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

21.12.2017 м. Апостолове № 1244

Про затвердження міського бюджету на 2018 рік

Відповідно до Конституції України, керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету, фінансів, міська рада ВИРІШИЛА:

1. Визначити на 2018 рік:

доходи міського бюджету в сумі 168 751 105 грн., у тому числі доходи загального фонду міського бюджету – 164 877 156 грн., доходи спеціального фонду міського бюджету – 3 873 949 грн. згідно з додатком 1 до цього рішення;

видатки міського бюджету в сумі 168 751 105 грн., у тому числі видатки загального фонду міського бюджету – 164 877 156 грн., видатки спеціального фонду міського бюджету – 3 873 949 грн.;

2. Затвердити бюджетні призначення  головним розпорядникам коштів міського бюджету на 2018  рік у розрізі виконавців за бюджетними програмами, у тому числі по загальному фонду 164 877 156 грн. та спеціальному фонду  - 3 873 949 грн. згідно з додатком 3 до цього рішення.

3. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів міського бюджету в сумі 600 000 грн.

4. Затвердити на 2018 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 4 до цього рішення.

5. Установити, що у загальному фонді міського бюджету на 2018 рік:

до доходів належать надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України,

6. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету  на 2018 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 69-1  Бюджетного кодексу України.

7. Надати право  міському голові у процесі виконання міського бюджету протягом бюджетного року здійснювати своїми розпорядженнями  з наступним затвердженням їх на сесіях міської ради перерозподіл доходів та видатків за кодами програмної класифікації видатків та кредитування та обсягами міжбюджетних трансфертів у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника по відповідній галузі видатків за загальним і спеціальним фондами міського бюджету, збільшувати дохідну та видаткову частину міського бюджету на суму міжбюджетних трансфертів, розподіляти їх обсяг за кодами програмної класифікації видатків та кредитування  з внесенням відповідних змін до додатків рішення міської ради та переліку об’єктів, фінансування яких  проводитиметься за рахунок коштів бюджету розвитку.

8. Забезпечити:

- в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, та укладення угод за кожним видом енергоносіїв у межах установлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання в натуральних одиницях відповідно до встановлених асигнувань;

- реалізацію заходів з енергозбереження в бюджетній сфері, забезпечити повне оснащення бюджетних установ сучасними приладами обліку газу, води, теплової та електричної енергії.

9. Затвердити у складі видатків міського бюджету кошти на реалізацію державних та регіональних галузевих програм на загальну суму 12 228 873  грн. (додаток 5).

10. Затвердити штатні розписи бюджетних установ міської ради на 2018 рік.

11. Встановити  режим роботи дитячих дошкільних закладів – 10,5 годин.

12. Встановити вартість одного діто-дня харчування в дошкільних закладах:  25,00 грн. для ясельних груп та 30,00 грн. для садових груп.

13. Встановити розмір батьківської плати за утримання дитини в дитячому дошкільному закладі: м.Апостолове - 60 %  вартості одного діто-дня харчування, в сільській місцевості - 40 відсотків вартості одного діто-дня харчування.

14. Затвердити  перелік захищених статей видатків загального фонду міського бюджету на 2018 рік за їх економічною структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам.

15. Постійній комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету, фінансів, спільно зі спеціалістами апарату міської ради:

15.1. Проаналізувати причини невиконання планових показників міського бюджету за 2017 рік окремо за кожним  доходним джерелом та забезпечити  надходження податків і зборів у 2018 році в обсягах, не менших ніж у 2017 році.

15.2. З метою підвищення ефективності управління об’єктами комунальної власності вжити організаційних заходів, спрямованих на забезпечення прибуткової діяльності підприємств комунальної власності, які здійснюють господарську діяльність, погашення ними недоїмки, що утворилася за станом на 1 січня 2018 року, та збільшення надходжень від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом, іншим майном, яке перебуває в комунальній власності.

15.3. З метою збільшення надходжень до міського бюджету приймати обґрунтовані рішення  щодо надання суб’єктам господарювання пільг зі сплати податків і зборів до міського бюджету.

15.4. Забезпечити зменшення недоїмки зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), які зараховуються до доходної частини бюджету, яка утворилася за станом на 1 січня 2018 року.

15.5. Спрямовувати обсяги перевиконання доходів міського бюджету у першу чергу на збільшення видатків із захищених статей бюджету, а також на заходи з енергозбереження.

16. Утриматись  в  2018 році від продажу земель несільськогосподарського призначення та відчуження комунального майна територіальної громади.

17. На виконання вимог наказу Міністерства фінансів України від 26 серпня 2014 року №836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» виконавчому комітету міської ради забезпечити розробку проектів паспортів бюджетних програм та їх затвердження протягом 30 днів після набрання чинності цього рішення; внесення змін до паспортів бюджетних програм протягом бюджетного періоду здійснювати шляхом затвердження їх у новій редакції.

18. З метою виконання вимог частини 2 статті 77 Бюджетного кодексу України надати право міському голові у двотижневий строк з дня офіційного опублікування Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» своїм розпорядженням внести зміни до цього рішення у частині приведення міжбюджетних трансфертів та видатків, що проводяться за рахунок таких трансфертів, у відповідність до обсягів, затверджених вищевказаним законом.

19. Додатки 1-5 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

20. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету, фінансів.

 

Міський голова                                                                                 С.К.НІГАЙ

додаток 1.docx

додаток 3.docx

Додаток 4.xls

додаток 5.xlsx

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux