Звіт щодо здійснення державної регуляторної політики Апостолівською міською радою за 2017 рік
опубліковано 03 серпня 2018 року о 15:37

Додаток

до рішення міської ради 

21.12.2017 № 1249-42/VII

Звіт 

щодо здійснення державної регуляторної політики 

Апостолівською міською радою

за 2017 рік

 Основною метою єдиної державної регуляторної політики є вдосконалення регуляторного процесу, підвищення ефективності та якості нормативно-правових актів з питань підприємницької діяльності-регуляторних актів, які приймають органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування. Державна регуляторна політика у сфері господарської діяльності спрямована на вдосконалення правового регулювання господарських відносин між регуляторними органами та суб’єктами господарювання, недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, усунення перешкод для розвитку господарської діяльності, що здійснюється в межах, у порядку та у спосіб, що встановлені Конституцією та законами України.

Регуляторний акт - це рішення регуляторного органу, яке спрямоване на правове регулювання господарських відносин.

Питання координації діяльності та організаційного забезпечення  державної регуляторної політики покладено на постійну комісію міської ради з питань інвестиційної політики, регуляторної політики підприємництва промисловості, торгівлі та сфери послуг.

Регуляторним органом у громаді є Апостолівська міська рада та виконавчий комітет ради.

Відповідно до статті 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» щодо планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів, рішенням Апостолівської міської ради від 22.12.2016 №718-27/VІІ «Про затвердження плану діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік», яке було оприлюднено на офіційному веб-сайті міської ради, затверджено план діяльності на 2017 рік. До затвердженого Плану діяльності впродовж року рішеннями міської ради вносилися зміни та доповнення.

Кожен проект регуляторного акта, аналіз регуляторного впливу регуляторного акта виносились на обговорення громадськості шляхом оприлюднення на офіційному сайті міської ради. Після обговорення розробником та на засіданнях постійних комісій ради розглядались доцільність отриманих зауважень та пропозицій на внесення змін та доповнень до проектів рішень.

Станом за 12 місяців 2017 року фінансово-економічним відділом виконкому міської ради були підготовані 8 проектів регуляторних актів та досягнуто діючими регуляторними актами цілей, задекларованих при їх прийнятті. З них найважливішими для територіальної громади є:

- Рішення міської ради «Про затвердження Правил користування системами централізованого водопостачання та водовідведення на території Апостолівської міської ради»;

- Рішення виконкому міської ради «Про затвердження тарифів щодо оплати комунальних та транспортних послуг КП «Апостоловеводоканал»  на  2017 рік»;

- Рішення виконкому міської ради «Про встановлення автоперевізниками  вільних тарифів»;

- «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Апостолівської міської ради на 2018 рік»;

- Рішення виконкому міської ради «Про затвердження положення про порядок надання ритуальних послуг на території міста Апостолове»;

- Рішення міської ради «Про оренду майна територіальної громади Апостолівської міської ради»;

- Рішення виконкому міської ради «Про внесення змін до рішення від 18.04.2017 № 66 «Про затвердження тарифів на виконання робіт (послуг) КП «Апостоловеводоканал»;

- Про затвердження тарифів по виконанню ритуальних послуг КП «Апостоловеводоканал» для виконкому Апостолівської міської ради.

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» проводились базові відстеження результативності прийнятих регуляторних актів.

З метою забезпечення зворотного зв’язку із населенням інформація щодо здійснення регуляторної діяльності Апостолівською міською радою оприлюднюється на офіційному сайті міської ради (apostolmr.dp.gov.ua).

Відповідно до проведеної роботи Апостолівською міською радою, відмічено зменшення рівня державного регулювання за звітний період у сфері економіки та підприємництва.

Підготовку матеріалів звіту проведено у відповідності з Методичними рекомендаціями щодо підготовки органами виконавчої влади інформації про здійснення ними державної регуляторної політики, затверджених наказом Держпідприємництва України від 06.05.2004 р. № 50.

Спеціаліст І категорії з регуляторної

політики та економічного розвитку

територій громади фінансово-економічного


відділу виконкому міської ради                                 Н.М.КУШНІРЕНКО

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux